English Deutsch Facebook

Společná výsadba Vánočních jedliček

Zveme všechny živé vánoční stromky, které se rozhodly strávit vánoční svátky u dobrých lidí, aby se spolu se svými hostiteli dostavily ke slavnostnímu zasazení. Potkáme se v sobotu 31. března 2012 v 10:00 hodin.

 

Sraz všech stromků i jejich hostitelů je přímo na lokalitě výsadby. Městskou hromadnou dopravou se dostanete na zastávku Lesní školka za Soběšicemi, směrem na Útěchov (autobus č. 43 z Králova pole - nádraží odjíždí v 9:35; autobus č.57 z Merhautovy odjíždí v 9:32 a v Soběšicích se přestupuje na 43). Od zastávky na místo výsadby Vás pak povedou šipky – je to asi 400 metrů po cestě.

Na lokalitě bude připraveno místo pro zasazení Vaší jedličky a pro hostitele drobné občerstvení. Slavnostní výsadba se koná na stanovišti v lesích Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny MZLU v Brně, který se na projektu také podílí.

 

Spolupracující Ekoporadna Tišnovsko pořádá vlastní výsadbu jedliček v Tišnově v neděli 1. 4. 2012: http://ekoporadna.tisnovsko.eu/akce/2012/sazeni-jedlicek-s-prochazkou-po-klucanine-0

 

 Fotogalerie:
Mapka místa výsadby

 

**