English Deutsch Facebook

Blíží se letošní Brněnský Den Země pod Špilberkem

Rezekvítek a další organizace srdečně zvou všechny velké i malé návštěvníky na velkou akci pro veřejnost brněnský Den Země pod Špilberkem aneb Zachovejme zdroje pro budoucnost.

Akce proběhne v sobotu 21. dubna od 10 do 17 hodin v parku pod hradem Špilberk.

Těšit se můžete na hravé a tvůrčí hry a aktivity pro děti, stánky ekologických organizací, nápady pro každého, jak může žít šetrněji k přírodě, Fair Trade produkty, dílny a obchůdky s recy-věcmi.

Kromě her a aktivit pro vás připravujeme kulturní doprovodný program. Vystoupí Komedianti na káře, soubor irských tanců Démáirt, hudební skupina Tensing Brno a další. Doprovodný program vyvrcholí koncertem kapely Nebeztebe.

 

Na doprovodný program se můžete těšit v následující podobě:

10:00 – Soubor Irských tanců Démáirt, YMCA Brno – soft

10:20 – Slavnostní zahájení Dne Země pod Špilberkem

10:40 – Soubor Irských tanců Démáirt, YMCA Brno – step

11:00 – divadlo Aldente – Honzík, Klárka a Pan Hliník

12:00 – Komedianti na káře -  žonglérské představení

13:20 – Komedianti na káře -  Bajaja

15:00 – hudební skupina Tensing Brno, YMCA Brno

16:00 – koncert hudební skupiny Nebeztebe

17:00 – Slavnostní ukončení Dne Země pod Špilberkem

 

Vstupné na akci je dobrovolné.

Akce se koná pod oficiální záštitou náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Iva Poláka a finančně ji podporuje Jihomoravský kraj, statutární město Brno a Ministerstvo životního prostředí ČR. Mediálním partnerem je Rádio Petrov.

Těšíme se na Vás!

 

Spolupořadatelé:          Asekol, Barvič a Novotný,  Děti Země, EkoCentrum Brno, Ekologický institut Veronica, FSC ČR, Greenpeace Brno, Hnutí Brontosaurus, Hnutí DUHA, Kompostárna Brno, Lesy města Brna a.s., Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání, Nadace Dreams and Reality, Nadace Partnerství, NaZemi  společnost pro fair trade, NESEHNUTÍ Brno, Pozemkový spolek Hády, SAKO Brno a.s., Skautské středisko Dvojka Brno, SVČ Lužánky, Tanzer consulting s.r.o., Ústav pro hospodářskou úpravu lesů - pobočka Brno, Veřejná zeleň města Brna, YMCA Brno.   


Soubory ke stažení:
 • 
den-zeme-a4--f2682.pdf  (pdf, 1.1 MB), 12.04.2012, 08:51

 

**