English Deutsch Facebook

Nemáte ješte zajištěn program pro své dítka o letních prázdninách? Přihlašte je na náš letní příměstsky tábor

Tento rok jsme připravili hned tři letní příměstské tábory. Dva jsou určeny pro děti od od 8 do 13 le t a jeden pro předškoláky a prvňáky. U všech termínů zbývá posledních pár volných míst.

 

I. Příměstský tábor - Cesta kolem svět; 16. - 20. 7. 2012, děti od 8 do 13 let
V rámci celotáborové hry děti procestují celý svět. Navštíví lanové centrum, koupaliště, lamacentrum a další. V průběhu výletů bude volný čas doplněn o sportovní a vědomostí hry, samozřejmě nebudou chybět i hry k pobavení a rukodělky. 

 

II. Příměstský tábor - Z pohádky do pohádky; 13. - 17. 8. 2012, předškoláci a prvňáčci

Kouzelná knížka plná pohádek o zvířátkách nás provede jejich příběhy. Podaří se nám najít a zachránit všechna pohádková zvířátka?
Formou her, příběhů a zážitků se děti dozví zajímavé informace o zvířátkách, která během tábora navštívíme.

 

III. Příměstský tábor - Mravenčí dobrodružství; 27. - 31. 8. 2012, děti od 8 do 13 let

Během 5 dní se děti seznámí se životem mravenců, jejich zvyky, přáteli i nepřáteli. Nebudou chybět výlety do přírody, rukodělky, akční a zábavné hry a aktivity.
 

Součástí programu táborů jsou výlet do okolí Brna a někdy i dál, zábavné i poučné hry, soutěže, sportovní aktivity, tvořivé činnosti a samozřejmě celotáborová hra. Program je zajištěn denně od 9 do 17 hodin. Sraz v klubovně Rezekvítku, Kamenná 6, Brno. Cena na jednoho účastníka je 900 kč.

 

Přihlásit se můžete u Terezy Žižkové, tel. 543 216 483, e-mail: tereza.zizkova@rezekvitek.cz.

  

**