English Deutsch Facebook

Školní projekt Voda kolem nás

Hned po vánočních prázdninách jsme dětem přichystali novoroční dárek v podobě výukového programu. Žáci si tak připomněli probraná vodní témata - voda v krajině a voda v domácnosti, která řešili s paní učitelkou, a využili nabytých znalostí.


Program žáky seznámil s tématem 3. období, které je zaměřené na znečištění vody a naladil je tak na nové úkoly. Děti dostaly odměnu, kterou poslal Ondra Šmíd alias Henry Šmejdil, za pomoc s prvním článkem. Kromě toho každá třída dostala jeden výtisk tohoto článku od Henryho, aby si ho všichni mohli přečíst.
Druhý článek na téma Voda v domácnosti, na jehož tvorbě se děti opět podílely, vychází právě teď a vy si jej můžete přečíst v příloze.

 

opvk logolink

Školní projekt Voda kolem nás je vytvořen a realizován v rámci projektu OP VK "Environmentální vzdělávací programy Rezekvítku pro jihomoravské školy", č.: CZ.1.07/1.1.16/02.0133 GG OP VK Jihomoravského kraje.

Další informace o projektu zde.

 


Soubory ke stažení:
 • 
druhy-clanek-henryho-smejdila--f3921.jpg  (jpg, 820 kB), 11.02.2014, 12:16

Fotogalerie:
Lektorka z Rezekvítku učí vodní vyukový program na ZŠ a MŠ PraminekPlnění úkolů 2. období ZŠ Jihomoravské náměstíPlnění úkolů 2. období ZŠ Jihomoravské náměstí Rezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nasRezekvitek - vyukovy program Voda kolem nas

 

**