English Deutsch Facebook

Učíme o přírodě v přírodě + Novinka pro školky

Rezekvítek nabízí školám i školkám pestrou škálu programů, které probíhají venku. Spolu s dětmi při nich rozvíjíme smyslové vnímání a vztah k přírodě, objevujeme a bádáme, jak to funguje v lese, u vody či na louce. Trvají od 120 do 240 minut a máme pro ně vytipovaná území v Brně. Jsme ale schopni je realizovat i ve vhodných prostředích v blízkosti vaší školy. Rádi bychom teď upozornili zejména na luční téma. Letošní chladné jaro totiž zpozdilo kvetení, a proto umožňuje i v červnu pozorovat květy, které jinak bývají touto dobou odkvetlé. Celá nabídka zde.

 

 

 

Rovněž některé programy, které máme standardně v nabídce jako interiérové, můžeme učit venku, pokud na to škola má podmínky – příjemné prostředí s možností posezení, bez hluku z okolí – záleží na domluvě naší lektorky s vaším pedagogem. Takové programy jsou na dvě vyučovací hodiny, tedy 90 minut. Vybírejte zde.

 

Luční novinka pro školky

Rozkvetlé louky plné barevných květů, pestrý život hmyzu na nich. Může to být stejně pestré i na školních zahradách? A jak to vlastně na správné louce funguje – kdo komu co nabízí a co z toho má? Proč jsou květy barevné, co to je opylování a kdo je nejpilnějším opylovačem? To zjistíte v našem novém venkovním programu pro MŠ – Všeználek a luční svět.

Program zabere max. 120 minut. A protože je tento luční program právě ve fázi ověřování, nabízíme prvním pěti zapojeným školkám i jistou odměnu za jejich spolupráci při dolaďování programu. Stačí, když se přihlásíte na tel. 775 580 201 nebo mail programy@rezekvitek.cz. Využít můžete i objednávkový formulářFotogalerie:

 

**